Dział handlowy:

tel.: (0-22) 752 25 18,
fax: (0-22) 752 25 24
e-mail: eurogast@eurogast.pl
 

Aktualności

Piątek, 26 czerwca 2020

Bezdotykowy Pomiar Temperatury


Całkowicie bezobsługowy pomiar temperatury pracowników i klientów. Niezwykle szybkie urządzenie podające precyzyjnie temperaturę nawet przy bardzo dużym przepływie osób. Idealne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych i innych miejsc.
Poniedziałek 15 czerwca 2020

Nowość w ofercie - GENERATORY OZONU


W naszej ofercie dostępne są Profesjonalne GENERATORY OZONU przeznaczone dla hoteli, restauracji, barów, biur, siłowni, salonów kosmetycznych i gabinetów lekarskich. Ozonator likwiduje bakterie i wirusy z powierzchni przedmiotów, dezynfekuje pomieszczenia
Poniedziałek 18 maja 2020

Promocja 'We Are Open'


Z okazji ponownego otwarcia lokali gastronomicznych przygotowaliśmy specjalną promocję „WE ARE OPEN”, w której znajdą Państwo blisko 50 produktów z oferty Eurogast w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
Poniedziałek 11 maja 2020

Nowy katalog urządzeń dla aptek, szpitali i laboratoriów


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem urządzeń przeznaczonych dla sektora farmaceutycznego, medycznego i laboratoryjnego.
Środa 15 kwietnia 2020

Chłodziarki farmaceutyczne i laboratoryjne MARECOS


Chłodziarki farmaceutyczne i laboratoryjne Marecos spełniają wymogi normy DIN 58345 i gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas przechowywania leków i wrażliwych preparatów w aptekach, szpitalach, gabinetach lekarskich i laboratoriach.